pozycjonowanie

Za sprawą istotnych zmian wprowadzonych przez google, polityka marketingu i pozycjonowania stron przeszła ostatnio gwałtowną przemianę. Wiele stron zajmujących od wielu lat wysokie pozycje w wyszukiwarce w krótkim czasie utraciło w sieci przywilej lidera i do tego popadło w poważne kłopoty, lądując na czarnych listach google. Już wtedy stało się praktycznie jasne że należy się ewakuować z tonącego okrętu zwanego potocznie ,,Black hat Seo’’ z którego to świadomie lub nie sporo firm korzystało w swych działaniach pozycjonerskich.

Obecnie polityka pozycjonowania stron przyjęła zupełnie nowe oblicze i stała się wypadkową szerokich działań marketingowych na wielu płaszczyznach, prowadzonych w sposób metodyczny i starannie zaplanowany. Coraz większe znaczenie przy tym procesie zyskuje różnicowanie działań, zarówno w obszarze marketingowym jak i struktury i budowy samej strony, która stała się istotnym elementem sukcesu w procesie pozycjonowania.

Jako firma odnosząca od wielu lat spore sukcesy w tej dziedzinie oferujemy atrakcyjne propozycje współpracy w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego i pozycjonowania stron. W ramach naszej oferty gwarantujemy kompleksową obsługę pozycjonowania wraz z optymalizacją i dostosowaniem stron pod tego typu działania.