Oferta usług

Zdajemy sobie sprawę jak istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest czas i zaangażowanie we własną działalność. Dlatego nawiązując z Nimi współpracę, oferujemy im kompleksową i stałą obsługę na każdym etapie realizacji. Działanie takie, zapewnia w dowolnym momencie możliwość elastycznego reagowania z naszej strony, na zmiany zachodzące na rynku internetowym, jak również pozwala klientowi, na planowe metodyczne i efektywne rozwijanie swojego projektu w sieci.

Dzięki takiemu podejściu, Nasi klienci mogą realizować swoje pomysły etapami, będąc pod stałą opieką specjalistów z naszej firmy. Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum działań w branży zleceń internetowych.

W jej zakres wchodzą wszelkiego rodzaju strony i sklepy internetowe, fora, blogi, serwisy i portale, zarówno branżowe jak i społecznościowe. Tworzone przez nas projekty, w pełni respektują wymagania klienta, oraz zasady funkcjonalności i użyteczności, przez co gwarantują produkt finalny na najwyższym poziomie.

W  zakres naszych działań wchodzi między innymi kompleksowa obsługa interaktywna, oraz projektowanie wykonanie i wdrażanie: stron i sklepów internetowych, portali tematycznych oraz serwisów społecznościowych, serwisów korporacyjnych, promocyjnych i taktycznych, aplikacji dedykowanych, tworzonych specjalnie pod wymagania i oczekiwania klienta.

Wykonujemy:
- strony internetowe
- sklepy internetowe
- portale tematyczne i społecznościowe
- serwisy korporacyjne, promocyjne i taktyczne


Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania takie jak:
CMS - system zarządzania treścią
CRM - system zarządzania relacjami z klientem
- zaawansowane systemy informatyczne
- aplikacje dedykowane pod wymagania klienta
- aplikacje na urządzenia mobilne iOS, Android
- administrujemy i zarządzamy projektami
- realizujemy kompleksowy sem marketing, wraz z organicznym pozycjonowaniem stron.


Oferujemy także projektowanie i wykonanie materiałów graficznych, takich jak:
- loga i logotypy
- banery filmy i spoty reklamowe
- animacje graficzne itp.


Realizując zadania stawiane przed Nami, pragniemy brać czynny udział w budowaniu wizerunku Państwa firmy, mając również nadzieje, iż współpraca z nami przyniesie Państwu wiele wymiernych korzyści handlowych i finansowych, jak również ułatwi dostęp do jak najlepszych narzędzi dla e-biznesu, i pomoc w efektywnym ich wykorzystaniu.